مراسم تجلیل از حماسه حضور

مراسم «تجلیل از حماسه حضور» با مشارکت هواداران دکتر رضا زارع در فاروق

مراسم تجلیل از حماسه حضور

مراسم «تجلیل از حماسه حضور» با مشارکت هواداران دکتر رضا زارع و هدف قدردانی و تشکر از حضور حماسه ساز مردم همیشه در صحنه حوزه اتخابیه بخصوص بخش سیدان و بالاخص مردم غیرتمند« فاروق» در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه مورخ 9/12/94 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت علی (ع) در روستای فاروق برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور چشمگیر اهالی بخش سیدان به‌خصوص مردم فاروق همراه بود، پس از قرائت آیاتی چند از قرآن کریم، ابتدا آقای ابراهیم علوی رئیس ستاد انتخابیه مرکزی دکتر رضا زارع بیانیه وی را قرائت نمود سپس آقایان کاظم زارع نماینده شورای شهرستان مرودشت در شورای اسلامی استان فارس و احمد زارع، از اعضای شورای اسلامی فاروق حضور حماسه‌ساز و اتحاد مردم فاروق را مورد قدردانی قرار داده و اظهار امیدواری کردند که این حماسه و انسجام ماندگار بوده و اتحاد بین مردم فاروق باید همواره پایدار بماند.

سپس حاج‌آقا نوروزی، امام جماعت مسجد حضرت علی (ع) فاروق، ضمن بی‌نظیر خواندن حضور مردم فاروق در انتخابات، دکتر رضا زارع را مایه‌ی افتخار فاروقیان و از افتخارات بخش سیدان خواند و صداقت و صراحت وی را در گفتار و رفتار، مورد تحسین و تمجید قرار داد.

دیگر روحانی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای فاروق حاج‌آقا داستانی‌تبار ضمن ارج نهادن به حضور باشکوه و دشمن‌شکن مردم در پای صندوق‌های رأی، اهالی فاروق را مردمی غیرتمند و وفادار دانست و زندگی کردن در بین مردم فاروق را افتخاری برای خود و از الطاف الهی خواند.

سپس، دکتر رضا زارع به عنوان سخنران اصلی جلسه در ابتدا با شکرگذاری از درگاه الهی به جهت حضور با شکوه مردم ایران بالاخص حوزه انتخابیه و به ویژه مردم حماسه‌ساز فاروق و بخش سیدان، تشکر و قدردانی نمود و اظهار داشت در هرگونه فعالیت با نگاه دینی شکست معنا ندارد وی رفتار مبتنی بر صداقت و اخلاق مداری در انتخابات را به عنوان پیروزی واقعی و ماندگار دانست. وی اعلام نمود آماده‌ام تا بر اساس شعار انتخاباتی خود که یکی از اصول آن «خدمت صادقانه» می‌باشد آن را در سطح منطقه به‌خصوص روستای فاروق به عنوان الگوی عملی خود در آینده اجرایی سازم تا ان‌شاءالله به عنوان شهری نمونه نه تنها در سطح منطقه بلکه استان مطرح گردد.

ایشان بر گسترش فعالیت مرکز فاروق شناسی و همچنین مرودشت‌شناسی در بخش‌ها و شهرهای آن به منظور تقویت هویت فرهنگی و تغییر نگاه از بیرون به منطقه تأکید ورزید.

در انتهای مراسم، شاعر به‌نام فاروق آقای مهرزاد کاویانی اشعار خود را با موضوع قدردانی از مردم فاروق از زبان دکتر رضا زارع قرائت نمود.

این مراسم با آمادگی مردم فاروق به حمایت از دکتر رضا زارع برای اجرای هرگونه برنامه‌های آینده به پایان رسید.

عکس و گزارش: محمدصادق زارع

فاروقP1150325 P1150332P1150327

مطالب مربوطه...

یک دیدگاه

جست‌و‌جو بر اساس موضوع