بیانیه تقدیر و تشکر

بیانیه تقدیر و تشکر دکتر رضا زارع از حضور باشکوه مردم شریف شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

بیانیه دکتر رضا زارع در هفته نامه تخت جمشید

بسم الله الرّحمن الرّحیم

با تقدیم سلام به پیشگاه منجی عالم بشریت، امام زمان (عج) و درود به ارواح طیبه پاک شهدا و امام شهدا، بزرگ‌مرد تاریخ، حضرت امام خمینی (ره). سلام بر مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای، که به مثابه خورشیدی روشنی‌بخش و ترسیم‌کننده خط‌مشی جامعه اسلامی به سوی نور و روشنایی است. سلام و درود فراوان بر مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد.

خداوند بزرگ را شاکرم که بر من منت نهاد و از اوایل انقلاب شکوهمند اسلامی در خیل عاشقان امام‌خمینی (ره) قرار داد و این توفیق عظیم را نصیبم کرد که بخش قابل توجهی از دوران جوانیم را در راه دفاع از دین و میهن و نظام جمهوری اسلامی در صحنه‌های مختلف دفاع مقدس طی نمایم و مابقی آن را همچنان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها گام بردارم. و خداوند متعال را شاکرم که در عرصه مهم انتخابات توفیق داد تا در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، فرهنگ دینی و ارزش‌های دفاع مقدس و پرهیز از تخریب و رعایت اخلاق‌مداری در سیاست تلاش نمایم.

          بدیهی است با نگاه دینی هر اقدام و فعالیتی چنانچه با نام خدا، برای خدا و در راه خدا باشد در آن شکست معنا ندارد. بلکه اصل، مبتنی بر تکلیف‌محوری است نه نتیجه. البته یکی از ضروریات جامعه ما آسیب‌شناسی «فرهنگ انتخابات» است که باید محققین، پژوهشگران و دلسوختگان در جهت اصلاح آن به جّد بکوشند.

اینک که خداوند بزرگ توفیق داد در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌عنوان یکی از فرزندان این دیار در صحنه انتخابات که تجلی مردم‌سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود حضور پیدا نمایم، بر خود لازم می‌دانم ضمن شکرگذاری به درگاه الهی از مشارکت پرشکوه و دشمن‌شکن مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد و از کلیه عزیزانی که به هر نحوی از انحاء اینجانب را مورد محبّت و حمایت خویش قرار داده، به‌خصوص اهالی محترم بخش سیدان و بالاخص مردم غیرتمند و حماسه‌ساز «فاروق» صمیمانه و خالصانه تشکر خود را تقدیم نمایم.

همچنین به منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه در کسب اعتماد مجدد آن‌ها، تبریک عرض نموده و از صمیم قلب موفقیت ایشان را در تمام عرصه‌های خدمت‌گذاری در راستای ارتقاء جایگاه حوزه انتخابیه از خداوند منان خواهانم. ان‌شاءالله ایشان شیوه اسلامی برگرفته از فرهنگ دینی، انقلابی و ارزش‌های دفاع مقدس در راستای تحقق فرهنگ ایران اسلامی، در عرصه قدرت و خدمت در قول و عمل را به عنوان خط مشی چارچوب دیدگاه خود ترسیم خواهند نمود و ما هم حمایت همه‌جانبه خود را از وی در راستای دستیابی حوزه انتخابیه به جایگاه واقعی خود، اعلام می‌داریم.

در پایان، شعار انتخاباتی خود را مبنی بر «خدمت صادقانه، نظارت قاطعانه و پیشرفت عادلانه» به برادر گرامی جناب آقای مهندس محمدمهدی برومندی هدیه می‌نمایم.

دکتر رضا زارع
داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد

مطالب مربوطه...

یک دیدگاه

جست‌و‌جو بر اساس موضوع